פסיכולוגית בפגישת ייעוץ עם מועמדת

יעוץ למועמד לאחר יום אוריינטציה

ייעוץ אישי מותאם לצרכי המועמד המפלס דרכו בעולם החברתי.

שירות יחודי אשר לוקח את הידע שהתקבל מיום האוריינטציה למתן כלים יישומים בתהליך ייעוץ אישי ומותאם באופן פרטני לכל אחד לפי הצרכים האישיים, המקצועיים ותעסוקתיים .

 במפגש האוריינטציה הכרנו את המגזר, ראינו ולמדנו מהם הארגונים, השחקנים המרכזים בזירה, מהם התפקידים שיש בנמצא, מהן רמות השכר וקיבלנו תמונה כללית על המאפיינים שלנו בתוך שוק התעוסקה של המגזר השלישי. עכשיו הזמן הגיע להפוך הלכה למעשה ולרדת לעומקו של התהליך ברמה האישית : איזה תפקיד אני רוצה אחרי שחשבתי, שמעתי ובדקתי את המידע שהתקבל ביום האוריינטציה, אלו ארגונים רלוונטים לתחום שבו אני מתעניין ובאיזה תפקיד אוכל לעבוד בהם. אנו טוענים כי זה הזמן לשנות, להעז, לנסות דברים חדשים, לפתוח בקריירה שניה, ללכת לימודים בתחום חדש!

אנו גורסים כי בתהליך חיפוש העבודה חייבים להיות ממוקדים ויעילים. צריך לדעת לאן לכוון ואיזה הזדמנויות לתפוס בדרך. במקרים רבים מגדירים מומחים את חיפוש העבודה כעבודה בפני עצמה מבחינת התשומות וההשקעה שצריך לעשות בתהליך ולכן נרצה לתכנן את התהליך האישי כראוי. בשיחת הייעוץ האישית נעבור בצורה פרטנית על כל הנושאים הפרקטיים הרלוונטים כולל מעבר על קורות חיים והתאמתם לשאיפות האישיות ולשינוי. 

תהליך הייעוץ הינו אישי ומותאם באופן פרטני לכל אחד לפי הצרכים האישיים והמקצועיים, הוא מומלץ לאחר מפגש האוריינטציה.

הייעוץ מיועד למחפשי עבודה במגזר השלישי בלבד. 

 

טלפון:03-3730090/1/2  |    office@mitam-hr.org  |