הדרך לעולם החברתי

עבודה במקום עם ערכים חברתיים, חזון ויכולת השפעה אמיתית אינה סיסמא או קלישאה באוויר.

זוהי אמירה כנה ואמיתית שמשקפת מציאות של עבודה בארגוני המגזר השלישי בישראל.

המגזר השלישי שונה בשירותיו ובאופי האנשים העובדים בו מארגונים עסקיים וציבוריים; ולכן גם אפשרויות הקידום וההכשרה, דרכי העסקה ומסלולי הקריירה ייחודיים.

בשנים האחרונות מרחיב המגזר השלישי את רוחב היריעה ושואב שיטות ניהול ותהליכי עבודה מתוך למידה בעולם, מתוך המגזר העסקי וכן מפתח שיטות ודרכי התמודדות מקצועיות משלו במטרה להתייעל ולבצע תהליכי בקרה וטיוב פנימיים. מגמה זו מובילה להתפתחות מקצועות ויכולות חדשות בעמותות ולסינון קפדני ורף גבוה בכל הנוגע למיון עובדים וקבלה לעבודה. השילוב בין ה"נפש והנשמה" לבין כלים מקצועיים הופכת את עולם הארגונים החברתיים לעולם נחשק מבחינת ההיבט התעסוקתי ומביאה לתחרות גלויה על כל משרה ניהולית שנפתחת.

אנו במתאם מלווים אנשים הנמצאים בפרשת דרכים או לבטים בתחום הקריירה והתעסוקה המקצועית במגזר השלישי.

מסע הקריירה וההגשה העצמית של כל אדם ואדם הינו ייחודי ושונה מחברו. לתוך מסע זה אנשים מביאים איתם את ניסיונם מהעבר אותו צברו, לבטים והתחבטויות של שנים וכן כישלונות והצלחות זה לצד זה. כל אדם ואדם לוקח איתו לצד ניסיונו בקריירה האישית גם חבילה אישית המשפיעה על אופן בחירותיו בשדה המקצועי.

במתאם אנו מתמקדים באבחון ובמיפוי פרסונאלי אישי : של יכולות ושאיפות לצד הניסיון שנצבר בציר הזמן וההתפתחות האישית בתחום הקריירה. תהליכי הייעוץ הינם אישיים ומותאמים לצורכי האדם, למאפייניו וליכולותיו. בתהליכים אלו אנו עוזרים לאדם לפתח מודעות ליכולותיו השונות, לזהות את מרכיבי העוצמה ואת החסמים והאתגרים במטרה לאפשר לכל אדם לרכוש כלים ולדעת לקבל את ההחלטה הנכונה בעולם התעסוקה החברתי תוך התאמה לצרכי השוק, הניסיון והיתרון התחרותי של כל אחד ואחד.

תהליכים אלו מתקיימים עם איש מקצוע מנוסה בתחום בשיחות אישיות וניתן לשלב בהם כלי אבחון שונים על מנת לקבל תמונת מצב מלאה.

מתאם נמצאת פה לשירות עובדים ומנהלים במגזר ומחוצה לו המעוניינים בייעוץ ובהכוונה אישית החל משדרוג והתאמת קורות חיים, דרך ייעוץ תעסוקתי וכלה בלווי אישי במציאת עבודה במגזר השלישי. בנוסף, אנו מציעים הכוונה תעסוקתית לצעירים, שינוי ומעברי קריירה בתוך המגזר השלישי ובמעבר בין המגזרים השונים, לווי למפוטרים וניהול קריירה אישית במגזר השלישי ועוד,

אנחנו פה כדי לעשות עבורכם סדר "בבלאגן", לספק לכם תמיכה לאורך התהליך ולפשט אותו עבורכם!!

טלפון:03-3730090/1/2  |    office@mitam-hr.org  |