מועמדים

פסיכולוגית בפגישת ייעוץ עם מועמדת

יעוץ למועמד לאחר יום אוריינטציה

ייעוץ אישי מותאם לצרכי המועמד המפלס דרכו בעולם החברתי.

שירות יחודי אשר לוקח את הידע שהתקבל מיום האוריינטציה למתן כלים יישומים בתהליך ייעוץ אישי ומותאם באופן פרטני לכל אחד לפי הצרכים האישיים, המקצועיים ותעסוקתיים .

 במפגש האוריינטציה הכרנו את המגזר, ראינו ולמדנו מהם הארגונים, השחקנים המרכזים בזירה, מהם התפקידים שיש בנמצא, מהן רמות השכר וקיבלנו תמונה כללית על המאפיינים שלנו בתוך שוק התעוסקה של המגזר השלישי. עכשיו הזמן הגיע להפוך הלכה למעשה ולרדת לעומקו של התהליך ברמה האישית : איזה תפקיד אני רוצה אחרי שחשבתי, שמעתי ובדקתי את המידע שהתקבל ביום האוריינטציה, אלו ארגונים רלוונטים לתחום שבו אני מתעניין ובאיזה תפקיד אוכל לעבוד בהם. אנו טוענים כי זה הזמן לשנות, להעז, לנסות דברים חדשים, לפתוח בקריירה שניה, ללכת לימודים בתחום חדש!

אנו גורסים כי בתהליך חיפוש העבודה חייבים להיות ממוקדים ויעילים. צריך לדעת לאן לכוון ואיזה הזדמנויות לתפוס בדרך. במקרים רבים מגדירים מומחים את חיפוש העבודה כעבודה בפני עצמה מבחינת התשומות וההשקעה שצריך לעשות בתהליך ולכן נרצה לתכנן את התהליך האישי כראוי. בשיחת הייעוץ האישית נעבור בצורה פרטנית על כל הנושאים הפרקטיים הרלוונטים כולל מעבר על קורות חיים והתאמתם לשאיפות האישיות ולשינוי. 

תהליך הייעוץ הינו אישי ומותאם באופן פרטני לכל אחד לפי הצרכים האישיים והמקצועיים, הוא מומלץ לאחר מפגש האוריינטציה.

הייעוץ מיועד למחפשי עבודה במגזר השלישי בלבד. 

 
יועצת עם מחשב נייד בייעוץ תעסוקתי להסבה למגזר השלישי

תהליכי ייעוץ תעסוקתי למחפשי עבודה במגזר השלישי

תהליך חיפוש עבודה ועל אחת כמה וכמה תהליך של עזיבת מקום עבודה, מכל סיבה שהיא, הוא צעד כואב ומורכב מאוד. 

מן הצד השני זוהי גם הזדמנות מצוינת לשנות, להעז ללכת לכיוונים חדשים, לקפוץ מדרגה קדימה ולדלג לעבר האתגר הבא.

אנו גורסים כי בתהליך חיפוש העבודה חייבים להיות ממוקדים ויעילים. צריך לדעת לאן לכוון ואיזה הזדמנויות לתפוס בדרך. במקרים רבים מגדירים מומחים את חיפוש העבודה כעבודה בפני עצמה מבחינת התשומות וההשקעה שצריך לעשות בתהליך.

במילים אחרות – צריך להכיר ולדעת את כללי המשחק, כיצד להתראיין, כיצד לגשת למבחנים קבוצתיים, כיצד להציג את עצמך ולדעת היטב לענות על שאלות קשות ולהימנע ממלכודות בדרך.

תהליך הייעוץ הינו אישי ומותאם באופן פרטני לכל אחד לפי הצרכים האישיים והמקצועיים.

מסגרת הייעוץ – פגישה אישית במשרדנו, משך הפגישה שעה.

**הייעוץ מיועד למחפשי עבודה במגזר השלישי בלבד. שיחת הייעוץ הינה שירות פרטני בעלות שעת ייעוץ לפי מחירון "מתאם" והוא נועד להוות שירות נלווה בעקבות מפגשי האוריינטציה הקבוצתיים המיועדים למתעניינים בהסבה למגזר השלישי המתקיימים במשרדי מתאם מספר פעמים בשנה. על מועד מפגש האוריינטציה הקרוב לחצו כאן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ולציין בכותרת ייעוץ תעסוקתי להסבה למגזר השלישי. נא לצרף קורות חיים.

מרצה עומדת במהלך הרצאה על נושא הפיטורים

ייעוץ לאחר פיטורים במגזר החברתי

 "נתתי למקום את כל כולי ותמיד מעבר",

" איך יכלו לפטר אותי אחרי כל ההשקעה שלי",

" למה דווקא אני",

" זה ממש לא מעשה חברתי המקובל על ערכי"

 תחושת העלבון הקשה, תחושת הכישלון האישי, הכעס, האשמה והעצבות; כל אלו הן תחושות הרווחות בקרב מפוטרים רבים והן טבעיות ולגיטימיות, ובעולמות הפסיכולוגיה תהליכים נפשיים של פיטורין מוגדרים ונחווים בעוצמתם כתחושות אבל בפרדה משפחתית או חלילה בתחושות אובדן אנושי. הספרות המקצועית רואה בפיטורין כגורם סיכון ממשי לחווית לחץ, חרדה ודחיה, אך להבדיל מהקבלה זו תקופת אבל הפיטורים חייבת להיות תקופה זמנית.

המשך קריאה: ייעוץ לאחר פיטורים במגזר החברתי

שדרוג קורות חיים

שדרוג קורות חיים בהתאמה למגזר החברתי

קורות חיים איכותיים ומקצועיים יגדילו בעשרות אחוזים את הסיכוי למצוא עבודה במגזר השלישי בתפקיד שבאמת מתאים לך!

הידעתם כי על כל מודעת דרושים במשרת ניהול במגזר החברתי מתקבלים כ200 קורות חיים?

הידעתם כי באופן גורף מוכח לרוב האנשים קיים קושי בלבטא את עצמם וניסיונם בצורה נכונה בדף אחד של קורות חיים?

אם אתם שולחים הרבה קורות ולא נענים סימן שהקורות חיים שלכם אינם מספקים את יעדם וחבל, זהו שער הכניסה וכרטיס הביקור הראשוני שלכם.

המשך קריאה: שדרוג קורות חיים בהתאמה למגזר החברתי

הדרך לעולם החברתי

עבודה במקום עם ערכים חברתיים, חזון ויכולת השפעה אמיתית אינה סיסמא או קלישאה באוויר.

זוהי אמירה כנה ואמיתית שמשקפת מציאות של עבודה בארגוני המגזר השלישי בישראל.

המגזר השלישי שונה בשירותיו ובאופי האנשים העובדים בו מארגונים עסקיים וציבוריים; ולכן גם אפשרויות הקידום וההכשרה, דרכי העסקה ומסלולי הקריירה ייחודיים.

בשנים האחרונות מרחיב המגזר השלישי את רוחב היריעה ושואב שיטות ניהול ותהליכי עבודה מתוך למידה בעולם, מתוך המגזר העסקי וכן מפתח שיטות ודרכי התמודדות מקצועיות משלו במטרה להתייעל ולבצע תהליכי בקרה וטיוב פנימיים. מגמה זו מובילה להתפתחות מקצועות ויכולות חדשות בעמותות ולסינון קפדני ורף גבוה בכל הנוגע למיון עובדים וקבלה לעבודה. השילוב בין ה"נפש והנשמה" לבין כלים מקצועיים הופכת את עולם הארגונים החברתיים לעולם נחשק מבחינת ההיבט התעסוקתי ומביאה לתחרות גלויה על כל משרה ניהולית שנפתחת.

אנו במתאם מלווים אנשים הנמצאים בפרשת דרכים או לבטים בתחום הקריירה והתעסוקה המקצועית במגזר השלישי.

מסע הקריירה וההגשה העצמית של כל אדם ואדם הינו ייחודי ושונה מחברו. לתוך מסע זה אנשים מביאים איתם את ניסיונם מהעבר אותו צברו, לבטים והתחבטויות של שנים וכן כישלונות והצלחות זה לצד זה. כל אדם ואדם לוקח איתו לצד ניסיונו בקריירה האישית גם חבילה אישית המשפיעה על אופן בחירותיו בשדה המקצועי.

במתאם אנו מתמקדים באבחון ובמיפוי פרסונאלי אישי : של יכולות ושאיפות לצד הניסיון שנצבר בציר הזמן וההתפתחות האישית בתחום הקריירה. תהליכי הייעוץ הינם אישיים ומותאמים לצורכי האדם, למאפייניו וליכולותיו. בתהליכים אלו אנו עוזרים לאדם לפתח מודעות ליכולותיו השונות, לזהות את מרכיבי העוצמה ואת החסמים והאתגרים במטרה לאפשר לכל אדם לרכוש כלים ולדעת לקבל את ההחלטה הנכונה בעולם התעסוקה החברתי תוך התאמה לצרכי השוק, הניסיון והיתרון התחרותי של כל אחד ואחד.

תהליכים אלו מתקיימים עם איש מקצוע מנוסה בתחום בשיחות אישיות וניתן לשלב בהם כלי אבחון שונים על מנת לקבל תמונת מצב מלאה.

מתאם נמצאת פה לשירות עובדים ומנהלים במגזר ומחוצה לו המעוניינים בייעוץ ובהכוונה אישית החל משדרוג והתאמת קורות חיים, דרך ייעוץ תעסוקתי וכלה בלווי אישי במציאת עבודה במגזר השלישי. בנוסף, אנו מציעים הכוונה תעסוקתית לצעירים, שינוי ומעברי קריירה בתוך המגזר השלישי ובמעבר בין המגזרים השונים, לווי למפוטרים וניהול קריירה אישית במגזר השלישי ועוד,

אנחנו פה כדי לעשות עבורכם סדר "בבלאגן", לספק לכם תמיכה לאורך התהליך ולפשט אותו עבורכם!!

טלפון:03-3730090/1/2  |    office@mitam-hr.org  |