אבחון פסיכולוגי

אתה משקיע אנרגיות ומשאבים בגיוס עובדים אך לא פעם נכוות כאשר מועמד השאיר עלייך רושם מצוין אך בפועל התברר שטעית?

 

תן לנו לחסוך לך את תחושות התסכול ולמצוא עבורך את העובד המתאים ביותר לתפקיד.גיוס כוח אדם איכותי הוא נושא מורכב וכלי הגיוס שיש בידך אינם יכולים לספק את המידע המקיף ביותר עבור המועמד ובשל המידע החלקי ייתכן כי תבחר במועמד שאינו מתאים לביצוע התפקיד ולהסב נזק רב לאורך זמן. אנו במתאם מציעים לך שירות אשר יסייע לך להימנע מגיוס שגוי בעתיד: ראיון עם פסיכולוג תעסוקתי.

מה היתרונות?

בריאיון זה נשאלות שאלות מורכבות ונבחנים לעומק התנהגותו, ההיסטוריה וכישורי האדם בתחומים הרלוונטיים לתפקיד אליו הוא מיועד. הריאיון מאפשר מיפוי של נקודות החוזק והחולשה של המועמד ומסייע לאיתור בעיות פוטנציאליות העשויות להתעורר בעת מילוי התפקיד. כלי זה הינו אובייקטיבי ונטול הטיות.הריאיון שם זרקור על הרבדים הסמויים שלא ניתן לגלות בריאיון רגיל בו ניתן להיערך מראש ומאפשר תמונה מלאה על המועמד.

מה כולל השירות שלנו?

האבחון כולל ראיון עומק + מבחנים ושאלונים אבחוניים (מבחני אישיות, סגנונות תקשורת בינאישית, סגנון ניהולי) כאשר בסופו, אתה מקבל חוות דעת מעמיקה על התאמתו של המועמד לתפקיד הספציפי. האבחון במתאם נערך ישירות על ידי צוות של פסיכולוגים תעסוקתיים מיומנים וותיקים המכירים היטב את עולם המגזר השלישי והתפקידים המורכבים בו.

בעזרת המומחיות והניסיון שיש בידנו, נאתר עבורך את האדם המתאים!

טלפון:03-3730090/1/2  |    office@mitam-hr.org  |

מאמרים ושירותי מתאם